Depositphotos 47561573 s 2015

 Strona WWW   jest głównym źródłem informacji, kontaktu z klientem jak i najtańszą formą reklamy dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Większość z Nas jest wzrokowcami i na każdym etapie naszego życia kierujemy się głównie obrazem. Nabywamy atrakcyjne dla nas towary kierując się aktualną modą którą narzucają nam designerzy.

Pamiętaj o to, aby wizerunek Twojej firmy nadążał za zmieniającym się światem. Atrakcyjnie wizualna i dobrze zaprojektowana witryna pozwoli nabrać Twojej firmie rozmachu i wzbudzi większe zaufanie wsród potencjalnych klientów i kontrachentów.

 

 

 

Wstępna ocena

Tutaj następuje nasz pierwszy kontakt. Na tym etapie otrzymujemy ogólne informacje o projekcie.

Analizujemy Potrzeby

Precyzujesz nam swoje oczekiwania co do projektu. Dowiadujemy się czego projekt ma dotyczyć i jakie są jego założenia.  Ustalamy budżet prac i podpisujemy umowę.

Praca

Etap na którym przystępujemy do projektowania. W zależności od ustaleń przedstawiamy propozycję lub wykonujemy zgodnie z wytycznymi, następnie dopracowujemy szczegóły według uwag.

Finalizacja

Po ostatecznej akceptacji przygotowujemy stronę do publikaci, wystawiamy fakturę i czekamy na wpłatę. Po zaksięgowaniu płatności publikujemy stronę pod wskazanym adresie.